PIU Design w gronie wnętrzarskich klientów Home Sweet Home PR

Renomowany, nagradzany na targach designu, producent drzwi PIU Design podpisał umowę na kompleksową obsługę komunikacyjną z agencją Home Sweet Home PR. Współpraca dotyczyć będzie w szczególności działań z zakresu media relations, PR-u produktowego, e-PR-u oraz obecności marki w mediach społecznościowych.


PIU Design przełamuje tradycyjne myślenie o drzwiach. Specjalizuje się w produkcji wysokich drzwi (do 300 cm, a nawet wyżej), w innowacyjnej technologii Aluminium Design. System drzwi PIU ALU składa się z ościeżnicy aluminiowej zlicowanej ze ścianą oraz skrzydła w konstrukcji aluminiowej, umożliwiającej pokrycie drzwi z dwóch stron najróżniejszymi szlachetnymi materiałami (beton architektoniczny, szkło typu Lacobel, skóra, kamień, płyty Laminam, płyty fornirowane, akrylowe, lakierowane). Był już pokazywany i nagradzany na wielu targach i festiwalach designu. Marka jest szczególnie ceniona przez architektów wnętrz. Obecnie PIU Design koncentruje się na ugruntowaniu swojej pozycji na rynkach polskim i niemieckim, ale planuje także szerszą ekspansję zagraniczną. 

Aby zrealizować ambitne plany rozwoju, PIU Design nawiązało współpracę z Home Sweet Home PR – firmą doradztwa komunikacyjnego, specjalizującą się w obsłudze firm, marek i osób związanych z branżą „dom i wnętrze”. Agencja świadczy usługi m.in. w zakresie relacji z mediami, budowy wizerunku w Internecie, współpracy z architektami wnętrz, komunikacji z partnerami biznesowymi czy personal brandingu. Dzięki specjalizacji, Home Sweet Home PR dysponuje bliskimi relacjami z dziennikarzami i blogerami, zajmującymi się tematyką wnętrzarską i budowlaną, rozumieniem potrzeb architektów i projektantów wnętrz, a także szeroką wiedzą w zakresie imprez branżowych, konkursów, rankingów, nowych inicjatyw czy ciekawych miejsc. 

Agencja powstała w 2013 roku i od początku prowadzi ją duet – Justyna Siejka i Marcin Poboży. Mają oni blisko dziesięcioletnie doświadczenie w pracy dla firm z branży „dom i wnętrze”, obejmujące współpracę z producentami materiałów budowlanych i elementów wyposażenia wnętrz, sklepami i showroomami wnętrzarskimi, luksusowymi markami dekoracyjnymi czy instytucjami szkolącymi projektantów wnętrz i homestager’ów. Agencja odpowiada również za kształtowanie marek osobistych architektów wnętrz i designerów (m.in. Dominika J. Rostocka, Anna Koszela). Jest pomysłodawcą i wydawcą luksusowego magazynu „Dekorian Home”, stworzonego dla jednego z klientów agencji – ogólnopolskiej sieci sklepów Dekorian. 

Więcej informacji na temat Home Sweet Home PR:
www.hshpr.pl oraz https://www.facebook.com/pages/Home-Sweet-Home-PR/249770928441462