Drzwi do sufitu

Mierz wysoko! Drzwi do sufitu to produkt idealny dla poszukiwaczy nietuzinkowej estetyki, wyrazistości a zarazem prostoty i funkcjonalności. Drzwi wewnętrzne to element coraz mocniej doceniany w domach oraz mieszkaniach, konkurując nie raz ze wzornictwem mebli, oświetlenia czy dekoracji. Najefektowniej wyglądają drzwi wysokie, biegnące od podłogi do sufitu.

Drzwi do sufitu, drzwi zlicowane ze ścianą, drzwi z ukrytą ościeżnicą, to rozwiązania, które sprawią, że wnętrze wyda nam się wyższe, większe i pełniejsze, bez naruszenia harmonii pomieszczenia. Idealne rozwiązanie zarówno dla małych mieszkań, jak i dużych domów.

Drzwi do sufitu PIU Aluminium to element architektury wnętrza – wizytówka domu. By stanowiły ciekawy element dekoracyjny i współgrały z wnętrzem, warto przemyśleć jaki cel chcemy uzyskać – drzwi ukryte, czy drzwi wyeksponowane? Wybór nie jest łatwy. Możliwości jest tyle ile pomysłów. Nowoczesne drzwi PIU Aluminium Line wykonane są w pełni z aluminium, co umożliwia projektowanie drzwi według własnych potrzeb, pod względem wysokości oraz materiałów wykończeniowych, tj. szkło polimerowe Glass Murano, skóry, akryle, lustra i wiele innych.

PIU Design jest producentem aluminiowych ościeżnic oraz aluminiowych skrzydeł, które są dostępne w kolorach anody mat, stali w odcieniu stali szlachetnej szczotkowanej (bright brushed steel), czerni (brushed black), brązu (brushed dark brown).

Drzwi do sufitu PIU – dostępne modele PIU Aluminium Line, systemy przesuwne: PIU Geometric Alu oraz PIU Geometric Glass.