Drzwi loftowe

Drzwi szklane loftowe

Nowoczesne, drzwi szklane z ościeżnicą z kolekcji PIU Glass Line to bardzo efektowne drzwi szklane z ukrytym zawiasem listwowym do wysokości 250cm. Ościeżnica ukryta, ościeżnica aluminiowa, listwa zawiasowa w pełni uszczelniająca, system specjalnych uszczelek, minimalistyczne okucia klamki i zamka, aluminium czarnej szczotki lub brązu oraz szprosy wykonane wg projektu lub wzoru to elementy wyróżniające drzwi loftowe. W wersji pojedynczego skrzydła lub podwójnego (Glass Duo).

Można je wykonać w modnej aranżacji z ramką okalającą skrzydło i delikatnymi szprosami – drzwi loftowe. Rozwiązanie to stało się szczególnie popularne z uwagi na wzornictwo i przeszklenia, które zwiększają optycznie przestrzeń. Drzwi loftowe pozwalają na tak istotne obecnie wydzielenie stref, przy jednoczesnym dodatkowym doświetleniu. Szlachetne aluminiowe wykończenie ościeżnic i skrzydeł w kolorach anody mat, stali w odcieniu stali szlachetnej szczotkowanej (bright brushed steel), czerni (brushed black), brązu (brushed dark brown) to detal który ma znaczenie. Szklane drzwi ze względu na przepuszczanie światła, otwieranie przestrzeni coraz częściej i chętniej stosowane są we wnętrzach prywatnych i publicznych. Najczęściej prowadzące do gabinetu, garderoby lub łazienki przy sypialni.

System przesuwny szklany PIU Geometric Glass to luksus swobodnego otwarcia lub czasowego zamknięcia wnętrza. System przesuwny szklany bez toru dolnego pozwala optymalnie wykorzystać przestrzeń w mieszkaniu. PIU Geometric Glass to nowe możliwości aranżacji wnętrz i odpowiedź na potrzeby Klientów.

Drzwi loftowe – dostępne modele: PIU Geometric Glass oraz PIU Glass Line.

Drzwi loftowe

Wizualizacje