WNĘTRZARSKIE LAURY DLA DRZWI PIU DESIGN

Marka PIU Design zdobyła ostatnio dwie prestiżowe nagrody za swoje innowacyjne drzwi, produkowane z wykorzystaniem technologii Aluminium Design. Produkty zostały uhonorowane przez ekspertów w konkursach „Design dla Konesera” i „Dobry Design”.

Pierwszym z konkursów, w którym została doceniona marka PIU Design, jest Design dla Konesera – plebiscyt, w którym eksperci oraz czytelnicy magazynu „Dobre Wnętrze” wybierają produkty odznaczające się pięknem i innowacyjnością. Drzwi PIU Design wygrały w głosowaniu grona ekspertów, czyli kapituły uznanych architektów wnętrz. Nagrodzonym produktem są modele drzwi wewnętrznych Modern oraz Graf z serii Aluminium Line Skóra zaprojektowane przez uznanego designera Tomasza Augustyniaka. Marka PIU Design została także wyróżniona w konkursie „Dobry Design”, którego finał miał miejsce podczas Forum Dobrego Designu. Nagroda główna przyznawana jest przez profesjonalne jury złożone z ponad 130 architektów i projektantów wnętrz. Ponadto, własnych faworytów typuje redakcja magazynu „Dobrze Mieszkaj”, a także użytkownicy portalu dobrzemieszkaj.pl, przyznając Nagrodę Konsumentów. Marka PIU Design zdobyła główną nagrodę w kategorii „Drzwi i okna” za drzwi z kolekcji spieków kwarcowych PIU Aluminium Line. 

Główna projektantka marki PIU Design Dorota Warych tak komentuje ostatnie sukcesy: „Jestem zaszczycona i niezmiernie się cieszę, że nasze drzwi zostały nagrodzone w tak prestiżowych konkursach. W PIU Design wkładamy mnóstwo wysiłku w to, aby nasze projekty wyróżniały się niebanalnym wzornictwem, jednocześnie zapewniając wygodę oraz przyjemność użytkowania. Udowadniamy też, że dobrze zaprojektowane drzwi mogą być interesującym i przykuwającym wzrok elementem wnętrza. Cieszę się, że profesjonaliści z branży, oddając na nas swoje głosy, docenili naszą pracę i starania.”

Galeria zdjęć