PIU DESIGN W STREFIE DESIGNU EWA & WNĘTRZE W KRAKOWIE

W dniach 8-10 kwietnia 2016 r. na terenie wystawienniczym EXPO KRAKÓW odbyła się piąta edycja Targów DOM INTELIGENTNY.  Wydarzeniu towarzyszyła wystawa designerskich marek wnętrzarskich z całego świata. Była to prawdziwa gratka dla miłośników stylu, elegancji i funkcjonalności we wnętrzach.

Selekcji marek i produktów dokonała Ewa Mierzejewska – wieloletnia redaktor naczelna DOM&WNĘTRZE oraz „Martha Stewart Living” (edycja polska), prowadząca programy telewizyjne o architekturze i designie, właścicielka portalu „Ewa & Wnętrze”. 

Z zaproszenia do udziału w STREFIE DESIGNU Ewa & Wnętrze z przyjemnością skorzystała nasza firma.  Drzwi PIU Design były wyeksponowane na nowoczesnym stoisku, zaaranżowanym wspólnie z firmami BM Housing (dystrybutor europejskich marek meblowych i oświetleniowych) i Alphenberg (firma oferująca naturalne, włoskie skóry do okładania ścian i podłóg). Zaprezentowane modele to wysokie drzwi PIU Aluminium Line, wykończone skórą i białym akrylem. Prezentowane modele drzwi powstały we współpracy z jednym z czołowych polskich designerów, Tomaszem Augustyniakiem.  

Galeria zdjęć