PIU DESIGN NA ŁÓDŹ DESIGN 2016

Łódź Design Festival to już niemal tradycja – od 2007 roku, zawsze w październiku Łódź staje się stolicą polskiego designu. Na imprezę przybywają najważniejsi projektanci, producenci i dystrybutorzy z branży. Wśród nich już od kilku lat jest obecna marka PIU Design.

Tegoroczna, jubileuszowa edycja ŁDF odbyła się w dniach 13-23 października 2016 r., przede wszystkim w Centrum Festiwalowym na ul. Tymienieckiego 3. Tam właśnie można było obejrzeć wystawę naszej firmy, prezentującą wysokie drzwi w wykończeniu szkłem Murano Collection, spiekami, skórą i betonem architektonicznym. Spotkała się ona z ogromnym zainteresowaniem. Była dowodem na to, że dzięki zastosowaniu technologii Aluminium Design, system drzwi PIU Design w aluminiowej konstrukcji ościeżnicy i skrzydła, do 300 cm wysokości a nawet wyżej, daje niemal nieskończenie wiele możliwości w zakresie rodzajów wykończenia drzwi i ścian.

W sumie w trakcie 11 festiwalowych dni Łódź Design odwiedziło około 45 000 zwiedzających. W ramach imprezy odbyło się 165 godzin wykładów, warsztatów i spotkań, w tym polecany przez PIU Design panel dyskusyjny „10 lat architektury w Polsce – prezentacje najlepszych pracowni architektonicznych”.

Galeria zdjęć