PIU DESIGN NA 4 DESIGN DAYS 2017

W dniach 16 – 19 lutego 2017 roku w Katowicach odbyła się druga edycja 4 Design Days. To największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

Po raz kolejny 4 Design Days odbywało się w imponującym kompleksie Międzynarodowego Centrum Kongresowego, zaprojektowanym przez pracownię JEMS Architekci. W hali głównej tego obiektu, na stoisku nr 41, PIU Design prezentowało nowoczesne aranżacje ścian i drzwi. Partnerem ekspozycji była holenderska marka ekskluzywnych skór naturalnych Alphenberg. Przestronna aranżacja stoiska utrzymana była w najmodniejszym w tym sezonie odcieniu zieleni, uzupełnionym złotymi detalami. To właśnie w Katowicach odbyła się premiera nowych produktów w ofercie firmy – paneli ściennych ze szkła polimerowego oraz pełnoszklanych drzwi z ukrytymi zawiasami z linii PIU Glass. Na stoisku PIU Design można było także zobaczyć nowe wykończenia aluminium, stosowane w drzwiach z kolekcji PIU Aluminium Line.

Podczas 4 Design Days, przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy dyskutowali o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. Projektant marki PIU Design Dorota Warych wzięła udział w dwóch panelach dyskusyjnych: pierwszym o tym czym dziś jest „dom polski”, drugim o metalu i betonie w nowoczesnej architekturze. Bardzo dziękujemy publiczności za udział w tych spotkaniach oraz za liczne wizyty na stoisku PIU Design.

Galeria zdjęć