MAGAZIF – backstage nagrań

Mieliśmy ogromną przyjemność wziąć udział w projekcie nagrania dokumentu wspólnie z redakcją MAGAZIF, pod tytułem “Po koronawirusie. Wpływ pandemii na branżę wnętrzarską: trendy, zachowania, prognozy.”

W nagraniu wzięli udział między innymi: Robert Majkut, Roland Stańczyk, Michał Drożdż (Ceramika Paradyż) oraz Dorota Warych-Mitas (PIU Design).

Chińskie przysłowie mówi, że „gdy wieją wichry zmian, jedni budują mury, inni budują wiatraki”. Wyzwania, jakie stawia nam pandemia nie skończą się jutro, a ślad po niej zostanie z nami jeszcze dłużej. Branża projektowa i producenci wyposażenia wnętrz muszą w tym szukać źródła pozytywnej energii. Kryzys można przekuć w rozwój. Ograniczenia w innowacje. Nie unikniemy zmian i bardzo z tego powodu się cieszę – żyjemy bowiem w czasach nowoczesnej komunikacji, a ona daje biznesowi wielkie możliwości. Pomaga budować relacje i utrzymywać je, gdy musimy być od siebie oddaleni. Pomaga efektywniej pracować i marnować mniej zasobów. Przez ostatnie tygodnie postawiliśmy na to, by uporządkować formę kontaktów z naszymi Partnerami, ale też zaoferować im rozwiązania edukacyjno-doradcze, które pomogą w nowej rzeczywistości skutecznie prowadzić biznes. Nastał czas, gdy weryfikowana jest wiarygodność producentów jako dostawców i kreatorów nowych rozwiązań. Dlatego stawiamy kolejne wiatraki.

Dorota Warych-Mitas