Drzwi wysokie

Otwórz się na drzwi wysokie! Drzwi zlicowane ze ścianą przechodzą ogromną rewolucję w polskich domach, a ich design jest równie ważny, co wzornictwo mebli, oświetlenia czy dekoracji. Drzwi z ukrytą ościeżnicą to element coraz częściej doceniany we wnętrzach i mający kolosalne znaczenie dla ładu przestrzennego wnętrza i jego atrakcyjność. Uszyte na miarę danego wnętrza drzwi to wypadkowa bardzo wielu czynników, które decydują o finalnym efekcie. Drzwi wysokie, drzwi zlicowane, drzwi niewidoczne, drzwi bez górnej belki ościeżnicy do 300 cm, a nawet wyżej, to rozwiązania, które sprawią, że obecność wpłynie na perspektywę postrzegania wnętrza.

Nowoczesne drzwi wysokie z kolekcji PIU Aluminium Line, w pełni aluminiowa, lekka konstrukcja drzwi z ukrytą ościeżnicą, z pięknym detalem wykańczającym skrzydło daje możliwość obłożenia materiałami ciężkimi, tj. szkło polimerowe, spiek kwarcowy, beton, kamień i wiele innych. Ościeżnica aluminiowa oraz skrzydła aluminiowe produkowane przez PIU Design są dostępne w kolorach anody mat, stali w odcieniu stali szlachetnej szczotkowanej (bright brushed steel), czerni (brushed black), brązu (brushed dark brown). Model 5.0 jest dostosowany do paneli ściennych o grubości max. do 3,5cm (np. szkło polimerowe). Aluminium jest produktem w pełni naturalnym, ekologicznym, o niskim śladzie węglowym (CO2), w pełni podlegającym recyclingowi.

Drzwi wysokie PIU – dostępne modele PIU Aluminium Line, PIU Wood Line, PIU Glass Line oraz systemy przesuwne: PIU Geometric oraz PIU Duch.